Dlaczego my?

Dlaczego warto przenieść biznes do chmury?

Polisa w Chmurze korzysta z Microsoft Azure

Bezpieczeństwo danych

Nie musisz martwić się o utratę czy nieuprawniony dostęp do danych. Zapisane w chmurze są bezpieczne i nie zostaną utracone wraz z kradzieżą laptopa lub awarią firmowego komputera.

Gotowe na RODO

Microsoft został pierwszą na świecie firmą, która uzyskała certyfikat zgodności swoich usług z normą ochrony danych osobowych w chmurze ISO 27018. Czytaj: Polisa w Chmurze a RODO.

Brak kosztów wdrożenia i utrzymania

Nie trać czasu i pieniędzy na wdrożenie i utrzymanie systemu. Korzystając z Polisy w Chmurze rozpoczniesz pracę w kilka minut, a o resztę zatroszczymy się my.

Szybkość i nieograniczona wydajność

Nie ważne czy masz dziesięciu czy kilka tysięcy klientów. Polisa w Chmurze ma dostęp do prawie nieograniczonych zasobów i elastycznie dopasuje się do Twoich potrzeb.

Dostęp z dowolnego miejsca

Niezależnie czy jesteś w biurze, u klienta czy masz oddziały w kilku lokalizacjach, masz ciągły dostęp do swoich danych korzystając z przeglądarki internetowej.

Natychmiastowe aktualizacje

Nie martw się więcej o potrzebę aktualizacji oprogramowania. Polisa w Chmurze daje Ci natychmiastowy dostęp do wszelkich nowości bez dodatkowych działań.

Niezawodność

Dzięki zastosowaniu chmury nie musisz się bać o zniszczenie czy awarie Twoich serwerów. Masz gwarancję stabilności usług w nieprzywidzianych okolicznościach.

Innowacyjność

Dostosuj swój biznes do szybko zmieniającego się świata korzystając z najnowszych technologii i zalet chmury obliczeniowej. Podążaj za oczekiwaniami klientów i rozwiń swoją firmę.

14 dni za darmo, bez zobowiązań

Załóż konto w 10 sekund, zrezygnuj w dowolnym momencie.

Załóż darmowe konto